Tipp-arhitektide poolt projekteeritud majad järgivad rannakülade traditsioone ning moodustavad ümbritseva keskkonnaga ühtse ja ainulaadse terviku.

Maja neljal tasandil

Ateljeemaja

Kogu golfiküla kõige erilisem maja, seda oma asukoha, kuju ja kõrguse poolest. Asudes väikese teeringi keskel, on saleda maja ruumid paigutatud neljale tasandile – vaadetega kõigis suundades. Igal korrusel on terrassid ja rõdud. Esimesel tasandil on saun ja abiruumid, teisel elutuba ja köök. Kolmandal on magamistoad vannitubadega ja avatud kabinet, neljandal tasandil on ateljee koos parima vaatega suure terrassiga, mis osaliselt kaetud.
Maja on viimistletud erineva profiiliga vertikaalsete puitlattidega.

Vaata edasi

Suur terrass

Golfimaja

Lihtne kompaktne maja asub suurepärasel krundil.
1. korruse avar elutuba ja saun liituvad suure õhtuterrassiga.
Teisel korrusel on kolm magamistuba, suurem neist on privaatse vannitoa ja garderoobiga
ning merevaatega terrasssiga. Maja viimistlus on puitribidest, akende ees kasutatakse välist päikesevarjestust.

Vaata edasi

Maastikuga üks

Metsamaja

Metsamajade krundid on kaetud tiheda metsaga. Sellest tulenevalt on ka majade arhitektuur saanud inspiratsiooni ümbritsevast keskkonnast. Hoone meenutab maastikust “välja keeravat” linti, mis on hoonele nii põrandaks, seinaks kui laeks. Maja sisemusse jäävad väike ruumideboks – garaaž, panipaik, majapidamisruum, saunakompleks ja suur ruumideboks – magamistoad, vannituba, garderoob, külaliste WC. Tsentrisse jäävad esik, köök-söögituba ja elutuba. Maja arhitekt on Andres Ojari, “3+1 Arhitektid”.

Vaata edasi

Suur terrass

Funk I

FUNK 1 on FUNK 2 projekti väikevend, ehk kahe korruse asemel on üks korrus. Sellegipoolest on siin olemas kõik, mida üks perekond võiks soovida. Hoone on L-kujulise põhiplaaniga, mida on võimalik peegeldada või keerata vastavalt kliendi soovidele ja krundi asukohale ilmakaarte suhtes. L-kuju loob hoovi mõnusa tuulevaikse nurga, mis aitab pikendada suvehooaega. Üleni klaasist sisenurk koos varjualusega võimaldab suvel laiendada elutuba terrassile.
Projekteeritud puitkarkass lamekatusega eramaja puhul on sauna seina pikendatud üles, mis loob õrna kaldkatuse illusiooni ja annab hoonele liseloomu.

Vaata edasi

Suur terrass

Funk II

Funk 2 on PIN Arhitektide poolt projekteeritud kaasaegne puitmaja. Juba maja nimi ütleb, et see funktsionalistlik maja on projekteeritud modernistliku arhitektuuri laadis. Maja konstruktsiooniks on ristkihtpuidust kandvad paneelid, mis on viimastel aastatel leidnud juba palju poolehoidu. Ka seda maja on võimalik kasutada peegelpildis, et leida parim võimalik asukoht krundil ning ilmakaarte suhtes.

Vaata edasi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo