127 kinnistut

Golfiküla asub maalilisel Rebala looduskaitsealal otse Jõelähtme golfiväljaku ääres. See küla on loodud südame ja loodusega kooskõlas. Sinu kodu ümbritsevad puud ja põõsad, linnulaul ja silmapiiri taha ulatuvad vaated. Vahelduv maastik, meri ja mets tekitavad tunde, et oled osa loodusest. Tunde, nagu oleksid jõudnud koju.

2-3 väljakut
planeeritud

Golf

2-3 väljakut
planeeritud

Tennis

planeeritud

SPA

planeeritud

Hotell

SPA

2-3
tennise-
väljakut

Golfiküla

Golfiküla koosneb 5 tänavast. Igal tänaval on oma lugu, iseloom ja unikaalsus. Neid ühendab omavahel Eesti rannakülade traditsioon ja moodne kaasaegne puitarhitektuur. Me ei ehita siia lihtsalt maju, vaid ainulaadset ja südamelähedast elukeskkonda, mida iseloomustab rahu, turvatunne ja inspiratsioon. See on koht, kus on hea olla.

Majad

Ristikangru

Odaotsa

Tuleraua

Helme

Kivikirve

Ristikangru küla on kõige suurem golfiküla kogu arenduses. See kordumatu hingega küla oli siin juba 5000 aastat tagasi ja meil on au taastada see ajalooline paik. Sammaldunud kiviaiad ja üksikud iidsed rändrahnud annavad selge vihje, milline miljöö oli siin aastatuhandeid tagasi. Selle golfiküla kõige populaarsem maja on Andres Siimu poolt projekteeritud Rantso nimeline maja. Arvestades erinvate kruntide omapära, on selle maja lahenduse põhjal projekteeritud veel kümmekond maja. Ristikangru külas on ka Kapteni villa ja Külalisvilla, mis olid alguses mõeldud rendimajadena, aga tänaseks on kõik need majad leidnud endale omanikud. Uus lahendus Ristikangru tänaval on PIN Arhitektide poolt projekteeritud FUNK majad.

Arhitekt

Andres Siim, Aare Saks, PIN arhitektid.

Odaotsa tänavale ehitatakse Eesti esimene Majamess. See tuleb kui „kodune lillepeenar”, kus erinevate arhitektide poolt projekteeritud majad panevad proovile kogu arenduse kontseptsiooni. Tänu suurepärasele kõrghaljastusele on see siiski võimalik. Loodame spetsialistide abiga luua omapärase küla ja säilitada seejuures hea maitse. Arendaja poolt kureerib Majamessi arhitektuurseid lahendusi arhitekt Emil Urbel.

2025 maikuus toimub Eesti esimene Majamess ja see toob Odaotsa ja Kivikirve tänavatele näidismajade arenduse, kus saab tutvuda Eesti majatootjate uusima toodanguga.
Rohkem infot leiab Majamessi ja Modern Village veebidest.

Arhitektid

Majamessi arhitektid

Majamess 2025

Loe edasi

Tuleraua tänav paikneb põlises segametsas, mis kohati on nii tihe, et raske on isegi golfiradasid näha. See on ideaalne kodukoht inimesele, kes hindab privaatsust ning kes unistab metsas elamisest. Ta oskab hinnata selle erilist aurat ning suudab ammutada sellest energiat. Kõik küla majad ehitatakse nii, et olemasolevat taimestikku ning keskkonda võimalikult vähe rikkuda. Arhitektuuribüroo „3+1″ on sinna planeerinud kaks majatüüpi – „Metsamaja” – ühekordne ja „Metsavilla” – kahekordne elamu, mis võtab juba ilmet ja varsti on valmis.

Arhitekt

Arhitektuuribüroo „3+1″

Helme küla asub merele kõige lähemal. Selle nimi tuleneb küla kujust, mis meenutab helmest või sõrmust. Kõik küla majad on paigutatud põhja-lõuna suunal, mis garanteerib parimad vaated merele ja päikeseloojangule. Helme küla arhitekt on Emil Urbel, kes on projekteerinud ainulaadsed eramud – „Paadikuur” ja „Kapteni torn”. Uued majad Helme külas on Golfimaja ja Ateljeemaja. Helme külas on lisaks üks eriline kooslus – sinu kodu ja mere vahel asetsevad kaks golfirada.

Arhitekt

Emil Urbel

Kivikirve tänava projekteerimisega alustas Andres Siim, aga täna jätkab tema tööd arhitekt Andres Põime. Tema poolt projekteeritud esimesed kaks maja on juba valminud ja neid võib tulla nautima. Kivikirve tänava läänepoolne ots liitub Majamessiga ja sinna tulevad uued ja huvitavad majad.

Arhitekt

Andres Põime, Majamessi arhitektid

Loomulik üleminek metsaalale

Küla arhitektuur taotleb maastikku ja ajalukku sulanduvat lähenemist.

Moodne puitarhitektuur, mis ei kaldu sentimentaalsusesse, vaid annab edasi osakese ajaloost unikaalsel ja kaasaegsel moel. See on paik, kus rannamajade traditsioonid kohtuvad tänapäevaga.

Privaatsed tagaaiad igal
krundil rajavad
loomuliku ülemineku
golfirajale.

Golfiküla luues säilitame sellele piirkonnale omase kõrghaljastuse ja muud detailid.

Sammaldunud kiviaiad ja üksikud iidsed rändrahnud annavad selge vihje, milline miljöö oli siin aastatuhandeid tagasi.

Muinaspõllud

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo